Založ si blog

Slovenský El Chapo (krpec) zhnije v base!

Narkobarón Guzmán prezývaný El Chapo – pravý to mexický mafián sedí v base a má za čo, lebo jeho „podnikanie“ zaplatili životom a zdravím stovky obetí a o ničivých dôsledkoch na drogujúcich nikto nepochybuje. Aj taký štát ako je Mexiko sa vedel porátať s človekom, ktorý stál nad zákonom celé roky. Aktuálne zbytky jeho súkromnej armády držali v šachu policajnú stanicu 8 hodín. V prestrelke bolo zabitých najmenej 8 osôb, aby sa predišlo ďalším obetiam, policajti radšej prepustili Guzmána mladšieho na slobodu. Neviem o tom, žeby niekedy mexický prezident nazýval Mexiko mafiánskym štátom. Náš bývalý prezident Andrej K. to robí so zjavným potešením, vždy keď mu to pasuje do krámu. Naposledy na mítingu v Bratislave v piatok 18 októbra, keď svoj príhovor spestril aj mládežníckym zvolaním „Dáme to“!

Dnes z úradu Špeciálnej prokuratúry SR oznámili, že boli obžalovaní z viacerých (6) trestných činov vrátane dvoch vrážd 4 osoby, ktoré pobývajú 16 mesiacov vo vyšetrovacej väzbe, medzi nimi nechýba Marián K.

Od úkladnej vraždy novinára a jeho snúbenice uplynulo 20 mesiacov. Pre niekoho veľa, pre niekoho málo, no podstatné je, že slovenský „krpec“ bude postavený pred súd, že jeho nezákonné aktivity od zmenkových podvodov až po objednávku vraždy nepohodlného novinára sú dôkladne zdokumentované, podložené dôkazmi a rozsudok môže byť len jeden – doživotné odňatie slobody v III. nápravnej skupine.

Mnohí pochybovali o tom, že takáto vražda na objednávku môže byť vyšetrená a páchatelia budú postavení pred spravodlivý súd. Vždy je problém, keď do vyšetrovania a činnosti OČTK chcú zasahovať politici, lebo tí za všetkým vidia svoje politické záujmy. Stalo sa nečakané, boli zadržaní a obvinení najskôr páchatelia sprostredkovateľ a neskôr aj sprostredkovateľka cez ktorú vraždu objednal a zaplatil Marián K. Našli sa takí, ktorí dodnes neverili tomu, že Marián K. je taký hlupák, aby zanechal po svojej činnosti toľko stôp.

S pomocí přátel roste síla má“ spieval vo svojej piesni nebohý Jirko Schelinger. Marián K. mal širokú sieť priateľov na súdoch, na prokuratúre, v politike, v biznise až nadobudol dojem, že jeho sila je dostatočná na to, aby mohol riadiť procesy na ktorých záležalo jemu alebo jeho priateľom. Nejaký čas sa mu to aj darilo, no ako sa hovorí „S jedlom rastie chuť“ naberal si na rohy viac a viac, až mu tá ťarcha zlomila väzy.

K jeho omylom patrí posadnutosť komunikovať pomocou SMS, najskôr si myslel, že pokiaľ používa šifrovaciu aplikáciu THREEMA je komunikácia bezpečná, nie je – v jeho MT boli odhalené informácie, ktoré usmernili políciu v tom, kde, u koho a čo majú overovať. Tiež boli u neho doma zadržané viaceré nosiče dát na ktorých si uchovával nahrávky, ktoré boli alebo mali byť použité na vydieranie.

Okrem analýzy elektronickej komunikácie polícia vykonala rozsiahle dokazovanie a nepochybne disponuje dôkazmi, ktoré predloží súdu. Medzi dôkazmi budú aj svedectvá svedkov a obvinených. V slovenskej hre o tróny Marián K. lietal až príliš vysoko, o to bude strmší a tvrdší jeho pád na dno, kde svojimi osobnostnými kvalitami nepochybne patrí.

 

 

Zachráňte babráka Sulíka, inak prepadne veľa hlasov

19.11.2019

Ešte sa 12 krát vyspíme a dozvieme sa čo vymysleli múdre hlavy opozičné a mimoparlamentné na voličov. Aktuálne vraj intenzívne rokuje predseda a volebný líder SAS Richard Sulík o spoločnom viac »

Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá

13.11.2019

Od leta rokuje koalícia strán PS – Spolu s KDH, dopracovali sa k paktu o neútočení. Následne líder OĽANO napadol KDH za to, že si zväzuje ruky pred voľbami, že kresťanský volič nebude viac »

Ako môže Smer SD preraziť z obkľúčenia neprajníkmi

07.11.2019

Trochu politickej histórie Strana Smer bola založená pred 20 rokmi. Na začiatku nastúpila podľa britského vzoru politiku tzv. tretej cesty, po roku 2002 a treťom mieste v PV zmenila orientáciu viac »

Kim Čong-un

Kim Čong-un odmietol pozvanie na návštevu Južnej Kórey

21.11.2019 08:36

Pchjongjang tiež obvinil Soul zo zodpovednosti za hlboké ochladenie medzikórejských vzťahov.

Burkina Faso / guľka / streľba /

Osemnásť teroristov prišlo o život pri zásahu polície v Burkina Faso

21.11.2019 07:58

Útočníkov sa podľa vyhlásenia polície podarilo odraziť vďaka pohotovej reakcii. Pri zásahu prišiel o život jeden policajt a ďalší siedmi utrpeli zranenia.

Sýria

Pri útoku sýrskych vládnych síl v provincii Idlib zahynulo najmenej 15 ľudí

21.11.2019 07:25

Sýrska armáda v priebehu tohto roka už jednu ofenzívu na dobytie Idlibu podnikla.

Americký prezident Donald Trump

Demokratickí kandidáti sa zhodli v otázke vyšetrovania prezidenta Trumpa

21.11.2019 06:55

Kandidáti uviedli, že Trumpovo úsilie pri vyvíjaní nátlaku na Ukrajinu, aby vyšetrovala jeho politického rivala Joea Bidena, je príkladom skorumpovanej administratívy.

zeleznik52

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 10
Celková čítanosť: 20112x
Priemerná čítanosť článkov: 2011x

Autor blogu

Kategórie